A máme tu první téma našeho FF-kroužku.. Tady je. Příjemnou zábavu.

Honba - 2. díl

7. července 2011 v 10:29 | Dimka |  Skryté
Běželi jsme tmou, ale viděla jsem jako ve dne. Kilometry ubíhaly hrozně rychle a já už se nemohla dočkat mého prvního jídla. Před námi svítila světla velkoměsta. Byla jsem tak natěšená, že bych vběhla do ulic a vysála prvního moroje, kterého bych potkala. Chtěla jsem to tak udělat, ale Adrian mě rychle zadržel.
" Nemůžeš na sebe upoutat pozornost, tak nedělej hlouposti. Chápu, že máš hlad, ale chvíli ještě vydržíš." Nerada jsem přiznávala, že i někdo jiný než já má pravdu. Ale musela jsem s ním souhlasit. "Dobře, takže jdeme do nějakýho klubu, nebo tak??"
" Pojd za mnou a nedělej rozruch." Poslechla jsem ho a zanedlouho mě zavedl do jednoho zakouřeného nočního klubu. Vůbec se mi tam nelíbilo. Moje zbystřené smysly mě upozornily na spoustu odporných věcí. Nechtěla jsem to zkoumat podrobněji, teď jsem se chtěla soustředit jen na jídlo.
" Až najdeš nějakou kořist vezmi ji ven a až tam ji vysaj" Poučil mě Adrian a nechal mě tam samotnou. Asi za půl hodiny jsem uviděla mladou tmavovlasou dhampýrku. Šla jsem na věc a musela jsem si dávat pozor, abych na sebe příliš neupozornila.
Stála u baru, když jsem k ní přišla. "Ahoj, jsem Rose. Prosím šla by si se mnou ven a pomohla mi s opilým kamarádem??" Hned jsem použila nátlak, aby nepoznala, že jsem strigojka a také proto aby mi ta dívka uvěřila. Zároveň jsem myslela na Adrianovo varování.
" Jasně, proč ne." Odpověděla mi a tlačila se davem za mnou. Když jsme vyšly ven, znovu jsem použila nátlak. Nechtěla jsem, aby začala křičet jen, co se jí dotknu. Pomalu jsem jí opřela o zeď a odhrnula jí dlouhé vlasy z krku. Zrychlil se mi dech. Přece jenom je to poprvé. Natáhla jsem se, odhalila tesáky a prokousla ji tepnu na krku. Její krev byla sladká. Nikdy jsem nic lepšího nepila. Bylo to úžasné a děsivé zároveň. Užívala jsem si tu chuť.
Ta holka se po celou dobu ani nehnula, asi byla zfetovaná endorfiny z mých slin. Ale najednou se svezla k zemi a upadla do bezvědomí. To po ztrátě krve, uvědomila jsem si. Položila jsem ji na zem a podivila jsem se jak je lehounká. Ten pocit asi způsobila moje strigojí síla. Myslela jsem si, že dokážu vytrhnout strom ze země. Od úvah jsem se vrátila ke své oběti. Znovu jsem začala sát a nepřestala dokud už v ní nezbyla ani kapka té lahodné tekutiny.
" Nečekal bych, že budeš na poprvé tak dobrá." Za mnou stál Adrian a smál se. Hrozivým sexy smíchem. Takhle se mi líbil mnohem víc než před tím.
" ty už si pil? Tahle byla moc dobrá. Dala bych si ještě, ale už jsem plná" Znovu se zasmál mým slovům, až jsem zahlédla tesáky.
" Jo, měl jsem staršího morojskýho chlápka."
Potom jsme vyrazili zpět do domu. Hned co jsme otevřely dveře jsem zaslechla hlasy. Zbytek Adrianovy strigojské bandy se bavil doma. Viděla jsem, jak si jeden z nich odvádí mladou blondýnku do pokoje. Myslím, že se jmenoval Alex. Určitě z té holky udělá Krvavou děvku a pak jí vysaje. Chtěla jsem se na to Adriana zeptat, ale pak mě udivila jiná věc. Ostatní strigojové se vůbec neobtěžovali odnést si svou oběť do soukromí. Na gauči se válela tři mrtvá těla a na schodech leželo další. Dřív by mi to připadalo bizardní, ale teď jsem zatoužila po stejné zábavě jakou provozovali Adrianovi "přátelé". Líbil se mi pohled na ty mrtvoly a vzpomněla jsem si na svou první oběť. Zase jsem dostala chuť na krev.
"Jdeme pryč, tahle zábava je na nic.. znám lepší." Vzal mě za ruku a šibalsky se na mě podíval. Vedl mě po schodech do velkého pokoje.
Byl celý vyzdobený a načančaný. Na můj vkus až moc. Přestala jsem vnímat nesmyslné ozdůbky, protože mě Adrian políbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darllov´s Art Academy Darllov´s Art Academy | Web | 7. července 2011 v 10:39 | Reagovat

Máte rádi Rpg? Že nevíte co to je? To všechno můžete zjistit na našich stránkách. Vyplnit registraci, přečíst o co jde a zapojit se do hry. Pojďme vytvořit společně příběh.
Darllov´s Art Academy čeká jenom na Vás.

Neber to jako reklamu, ale jako pozvánku k zábavě, rozvoji svých myšlenek a zlepšení psaní.

2 mia mia | 7. července 2011 v 10:55 | Reagovat

je to super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama